Tradycyjnie tuż po świętach 29 grudnia 2023r. w hali sportowej w Lipuszu odbył się świąteczno-noworoczny turniej halowej piłki nożnej. Frekwencja jak zawsze dopisała, o czym świadczy udział aż UWAGA❗❗❗ 16 zespołów, w których zagrało  120 zawodników.
 W turnieju wystąpiły drużyny: San Marino, Dzika Forma, The Worst, Randamowa Ekipa, Dynamo Płocice, FC Pifko, Autystico, Lokomotiv Płocice, AKS, Dieta Wódka, FC Łangowice, Hugo Team, PGR Grabowo, LKP Grabowo, Poparzeni Poparzewo, DDL, . Drużyny w drodze losowania zostały podzielone na cztery grupy. Po bardzo emocjonującej i „zażartej” rywalizacji do fazy półfinałowej awansowali z grupy:  Dzika Forma, FC Pifko, LKP Grabowo i FC Łangowice . Po zaciętych półfinałach do finału awansowali FC Pifko  i Dzika Forma. W meczu o trzecie miejsce LKP Grabowo pokonało FC Łangowice. W wielkim finale Dzika Forma okazała się lepsza od FC Pifko, pokonując ich w stosunku 2:1.  We wszystkich meczach strzelono 60 bramek. Cały turniej upłynął w miłej i sportowej atmosferze.
 Zwycięski zespół DZIKA FORMA  zagrała w składzie: Dawid Żołądek, Damian Żołądek, Cyprian Trzeciński, Dariusz Formela, Patryk Pobłocki, Mateusz Duzowski, Paulina Piask. Dziękujemy wszystkim za 2023 rok, życząc sportowych sukcesów w Nowym 2024 Roku.