Mamy za sobą cykl Grand Prix Lipusza 2022/2023 w tenisie stołowym, w którym wzięło udział 34 zawodników we wszystkich kategoriach.

W kategorii Szkół Podstawowych bezkonkurencyjny okazał się Mateusz Rekowski z Szwedzkiego Ostrowa, który wygrał wszystkie pięć turniejów, drugie miejsce przypadło Janowi Rekowskiemu z Szwedzkiego Ostrowa, a trzecie Michałowi Muchowskiemu z Lipusza.
W rywalizacji Pań zwyciężyła Irena Paszylk, drugie miejsce zajęła Małgorzata Czapiewska, a trzecie Bożena Dziemińska. Wszystkie Panie są mieszkankami Lipusza.
W najbardziej licznej kategorii Panów zwycięzcą okazał się Grzegorz Rekowski z Wyrówna, który w klasyfikacji łącznej wyprzedził swojego brata Bogdana, na najniższym miejscu na podium uplasował się Łukasz Piekarski z Lipusza.
Najlepsi zawodnicy otrzymali puchary oraz gadżety ufundowane przez Nadleśnictwo Lipusz i Gminny Ośrodek Kultury w Lipuszu.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w cyklu i za cały sezon, w którym rywalizacja trwała od grudnia ubiegłego roku.