Błażej Modrzejewski zwycięzcą I turnieju darta z cyklu Grand Prix Lipusza 2022/23
2 grudnia w sali GOKSiR w Lipuszu odbył się I turniej darta dla mieszkańców gminy Lipusz, w którym wzięło udział 26 osób. W drodze losowania zostali podzieleni na osiem grup, dwóch najlepszych zawodników z grupy awansowało do dalszej fazy. Po emocjonującej rywalizacji najlepszy w całym turnieju okazał się Błażej Modrzejewski, który pokonał w finale Jakuba Lipińskiego. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że zawodnicy Ci spotkali się ze sobą w grupie, gdzie lepszym okazał się Jakub. Na najniższym miejscu na podium uplasował się Mateusz Knopik, który pokonał w meczu o trzecie miejsce Jakuba Modrzejewskiego.
➡Najwyższą wartość w jednej kolejce Oliwer Lipiński-147
➡najwyższy checkout(największe wyzerowanie w jednym podejściu)- Seweryn Trzos- 71.
Cały turniej upłynął w miłej i sportowej atmosferze. Wszyscy uczestnicy potwierdzili swoją obecność na turnieju 16 grudnia 2022r.