30 czerwca 2022r. nad jeziorem Skrzynki Duże w Nowym Karpnie odbył się pierwszy z zaplanowanych czterech turniejów siatkówki plażowej z cyklu GP Lipusza ‘2022. Frekwencja dopisała, bo w rozgrywkach uczestniczyło 12 par, które w drodze losowania zostały podzielone na cztery 3-osobowe grupy.
Dwie najlepsze drużyny z każdej grupy awansowały do ćwierćfinału. Po meczach ćwierćfinałowych przyszedł czas na półfinały. W pierwszym zmierzyli się ze sobą Artur Kryzel, Kacper Modrzejewski i Maciej Siach, Jordan Wiktorowicz, a w drugim Patryk Bruchmann, Krystian Knopik i Leszek i Paweł Zblewscy. Po emocjonujących półfinałach w finale zameldowali się Maciej Siach grający z Jordanem Wiktorowiczem oraz Patryk Bruchmann i Krystian Knopik.
Mecz finałowy zostaliśmy zmuszeni odwołać z powodu burzy i bardzo mocnych opadów deszczu. Finał I turnieju rozegramy podczas drugich zawodów, które odbędą się 7 lipca 2022r. Warto dodać, że w meczu o trzecie miejsce Artur Kryzel i Kacper Modrzejewski pokonali Leszka i Pawła Zblewskich.
Pełna Klasyfikacja turnieju:
1.Do rozstrzygnięcia
2.Do rozstrzygnięcia
3.Kacper Modrzejewski i Artur Kryzel
4.Leszek Zblewski i Paweł Zblewski
Miejsca 5-8
Natalia Gołuńska i Mateusz Gołuński
Kacper Żywicki i Bartosz Laska
Jakub Muchowski i Damian Kulas
Konrad Gostomski i Sebastian Knopik
Miejsca 9-12
Bartosz Wiśniewski i Maksymilian Czapiewski
Mateusz Kryzel i Jan Dziemiński
Andrzej Polaczyk i Justyna Lewandowska
Robert Pepliński i Dominik Stalka

Więcej zdjęć na facebooku