Rozgrywki tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Lipusza 2021/2022 dobiegły końca. Uczestniczyli w nich mieszkańcy gminy Lipusz. Rozegrano łącznie po 8 turniejów w każdej z trzech kategorii wiekowych.
W kategorii Szkół Podstawowych w ostatnim turnieju zwyciężył Mateusz Rekowski ze Szwedzkiego Ostrowa. W klasyfikacji generalnej najlepszym okazał się Maksymilian Piekarski z Lipusza z dorobkiem 108 pkt, drugie miejsce przypadło Miłoszowi Muchowskiemu z Lipusza- 105pkt, a na najniższym miejscu na podium stanął Michał Muchowski z Lipusza- 101pkt.

W rywalizacji pań w ostatnim turnieju najlepsza okazała się Małgorzata Czapiewska z Lipusza. Klasyfikację końcową natomiast wygrała Irena Paszylk z Lipusza, która zgromadziła na koncie 116 punktów. Drugie miejsce z takim samym dorobkiem punktowym zajęła Małgorzata Czapiewska. Trzecią lokatę w całym cyklu zajęła Wiesława Laska ze Szklanej Huty, która zgromadziła 99 punktów.

W najbardziej licznej kategorii mężczyzn w ostatnim turnieju ponownie bezkonkurencyjny okazał się Bogdan Rekowski z Konitopu i to on z dorobkiem maksymalnej liczby 120 punktów został bezapelacyjnym zwycięzcą całego cyklu. Drugie miejsce przypadło Łukaszowi Piekarskiemu z Lipusza, który zgromadził na swoim koncie 110 oczek. Najniższe miejsce na podium zajął Marcin Żywicki z Lipusza , jego dorobek to 102 punkty.

Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymali puchary, nagrody rzeczowe, pozostali dyplomy i upominki za udział w rozgrywkach ufundowane przez GOKSiR w Lipuszu- organizatora rozgrywek oraz Nadleśnictwo Lipusz i Gminę Lipusz
Podsumowując w całych rozgrywkach wzięło udział 31 mieszkańców i mieszkanek Gminy Lipusz, co pokazuje, że turnieje tego typu cieszą się sporym zainteresowaniem mieszkańców naszej gminy.