4 lutego odbył się już siódmy turniej tenisa stołowego z cyklu Grand Prix Lipusza 2021/2022
  Na początku do rywalizacji przystąpili chłopcy ze Szkoły Podstawowej. Najlepszy okazał się Mateusz Rekowski, który wyprzedził Miłosza Muchowskiego i Maksymiliana Piekarskiego. Na dalszych pozycjach uplasowali się Michał Muchowski i Jan Rekowski. Przed rozegraniem ostatniego turnieju na czele stawki plasuje się Maksymilian Piekarski- 92 punkty, tuż za nim z dorobkiem 87 punktów jest Miłosz Muchowski i Michał Muchowski-86 punktów.

W rywalizacji pań wygrała Małgorzata Czapiewska, która okazała się lepsza od Wiesławy Laski- II miejsce i Natalii Pellowskiej- trzecia lokata. Po siódmym turnieju w klasyfikacji łącznej nadal przewodzi Irena Paszylk-98 punktów, wyprzedza tylko o 2 punkty Małgorzatę Czapiewską-96 punktów. Na najniższym miejscu na podium plasuje się Wiesława Laska z 84 punktami.


   W rozgrywce panów do rywalizacji przystąpiło 11 zawodników.  Zawodnicy zostali podzieleni na dwie grupy. Mecze były bardzo wyrównane i stały na wysokim poziomie sportowym. Po emocjonujących meczach grupowych do półfinałów awansowali Bogdan Rekowski i Łukasz Piekarski- z grupy A oraz Marcin Żywicki i Seweryn Trzos z grupy B. Po rozegranych półfinałach w finale zmierzyli się Bogdan Rekowski i Marcin Żywicki- lepszy okazał się ten pierwszy i już po raz piąty okazał się najlepszy. W meczu o najniższe miejsce na podium Seweryn Trzos pokonał Łukasza Piekarskiego. Przed rozegraniem ostatniego turnieju na prowadzeniu jest Bogdan Rekowski mając- uwaga komplet 100 punktów, wyprzedza on Łukasza Piekarskiego-92 punkty i Marcina Żywickiego- 86 punktów.
  Ostatni turniej odbędzie się 4 marca 2022 roku w sali widowiskowej GOKSiR w Lipuszu, po którym nastąpi podsumowanie całego cyklu, który trwa od listopada 2021 roku. Zapraszamy również miłośników tenisa stołowego na otwarty turniej podczas ferii zimowych, który odbędzie się 21 lutego 2022 roku w sali widowiskowej GOKSiR w Lipuszu.


Więcej zdjęć na facebooku