W świąteczny poniedziałek 3 maja 2021 roku na boisku Orlik w Lipusz po wielomiesięcznej przerwie związanej z pandemią coronowirusa GOKSiR w Lipuszu zorganizował Wiosenny Turniej Piłki Nożnej z okazji Święta 3 Maja. Mimo niesprzyjającej pogody (opady gradu) i zimna do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn, w których zagrało 37 zawodników. Turniej rozegrano systemem każdy z każdym, gdzie łącznie odbyło się 10 meczy. Zwycięzcą turnieju została drużyna MAMBA, która zgromadziła 9 pkt. Drugie miejsce przypadło drużynie o nazwie MODRAKOWALKE- jej dorobek to 7 pkt, trzecie miejsce wywalczyła ekipa FC PIFKO- 6 pkt. , czwarte miejsce dla drużyny AUTISTIKO- 6 pkt, a piąte przypadło FC TUSZKOWY- 1 pkt.

We wszystkich meczach strzelono 24 bramki. Zwycięskie ekipy otrzymały puchary i nagrody rzeczowe ufundowane przez organizatora turnieju.
Biorący udział w zawodach cieszyli się, że po wielomiesięcznej przerwie mogli w końcu uczestniczyć w rywalizacji sportowej. Cały turniej upłynął w sportowej atmosferze. Wszyscy uczestnicy zdeklarowali udział w kolejnych zmaganiach tj. Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej.

Zwycięski zespół MAMBA zagrał w składzie: Oliwier Lipiński, Krzysztof Pelowski, Maciej Pelowski, Bartosz Pobłocki, Dawid Gillmeister i Michał Sarnowski.