Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Lipuszu w porozumieniu z organizatorami konkursu „Ulep Bałwana” włącza się w organizację konkursu na terenie naszej Gminy.
Zapraszamy mieszkańców Gminy Lipusz do przesyłania na nasz adres email goksir@goksir.eu zdjęć z ulepionym bałwanem. Najlepsze prace z terenu Gminy Lipusz  zostaną dodatkowo nagrodzone przez GOKSiR Lipusz.
Regulamin konkursu bez zmian

Konkurs “Ulep bałwana”

Wykorzystując nagły atak zimy, postanowiliśmy zachęcić Was do wyjścia na świeże powietrze i aktywnego spędzenia czasu przy… lepieniu bałwana. W tym celu ogłaszamy konkurs dla dzieci i młodzieży z Powiatu Kościerskiego na najładniejszego i najbardziej pomysłowego bałwana. Po robieniu bałwana należy wykonać zdjęcie i przesłać na podany niżej adres.

Oceniać będziemy także jakość zdjęcia. Konkurs potrwa do poniedziałku 18 stycznia br. do godz. 8.00). Zachęcamy do pospieszenia się z budową, bo nie wiadomo jak długo śnieg będzie leżał.

Swoje prace należy zgłaszać na maila: balwankoscierzyna2021@gmail.com oraz na goksir@goksir.eu (mieszkańcy gminy Lipusz, którzy dodatkowo zostaną ocenieni przez jury z Lipusza)

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Regulamin:

1. Można zgłaszać tylko zdjęcia swojego autorstwa.

2. Zdjęcie musi być przesłane na adres;goksir@goksir.eu (mieszkańcy Gminy Lipusz) oraz na balwankoscierzyna2021@gmail.com, oraz podpisane przez autora podając wiek.

3. Fotografie można zgłaszać od teraz do godz. 8.00 w poniedziałek (18.01.2021).

4. Można zgłosić maksymalnie 1 propozycję.

5. Zwycięzca głównej nagrody zostanie wybrany przez jury ogłoszenie wyników 21.01.2021 r.

6. Zastrzega sobie prawo do ostatecznego rozstrzygania wszelkich sporów i wątpliwości.

7. Organizatorzy zastrzegą sobie prawo do zmiany regulaminu w szczególnych sytuacjach.

8. Prace niespełniające warunków regulaminu będą wykluczane z konkursu.

Kategorie wiekowe:

0-6 lat
7-12 lat
13-15 lat
15-18 lat
19-powyżej