Sprawozdanie z ferii'2019

Jak co roku Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Lipuszu przygotował szeroki wachlarz atrakcji dla dzieci i młodzieży.
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się wyjazdy na basen do Bytowa, na kręgle do Chojnic oraz do Kina do Kościerzyny.
Na naszej scenie wystąpił Teatr Krak-Art z przedstawieniem pt.”Nowe przygody Doktor Dollitle”. Z okazji Dnia Zakochanych każdy mały widz otrzymał lizaka serduszko.
Oprócz tego odbyły się w Zielonym Kocie warsztaty szycia kota. Podczas których dzieci mogły uszyć swoją wymarzoną przytulankę.
Podczas konkursu plastycznego młodzi artyści mieli za zadanie przedstawić "Rolę Kobiety  w świecie" w nawiązaniu do zbliżającego się święta Dnia Kobiet.
Stałym punktem programu feryjnego są turnieje sportowe. W tym roku również ich nie zabrakło. Piłkarze oraz siatkarze rywalizowali na hali sportowej w Lipuszu. Turnieje cieszyły się dużym zainteresowaniem, zawodnicy biorący udział zawodach zjeżdżali się do nas z całego powiatu kościerskiego i nie tylko. W sali GOKSiR odbyły się Mistrzostwa Gminy Lipusz w szachach, warcabach, oraz piłkarzykach.

Podsumowując; ferie zimowe 2019 pomimo braku zimowej aury uważamy za udane, świadczy o tym bardzo duża frekwencja ok. 600 uczestników :)
Dziękujemy za wspólną zabawę oraz dziękujemy tym, którzy pomogli nam w organizacji feryjnych wydarzeń.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Poniżej linki do fotogalerii na facebooku

 

Turniej piłkarzyków

Warsztaty szycia kota

Turniej warcabowy

Turniej szóstek siatkarskich

Turniej szóstek mieszanych

Turniej szachowy

Turniej duetów mieszanych

Przedstawienie teatralne

Konkurs plastyczny

 

Aktualności

Kontakt

kontakt Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipuszu

ul. Młyńska 12
83-424 Lipusz
Tel. (058) 687-45-77
e-mail:goksir@goksir.eu

Dyrektor:
Kamila Żywicka

Kalendarz imprez

Kalendarz imprez