Relacja ze Spotkania Mikołajkowego-2018

15 grudnia 2018 r. na hali sportowej w Lipuszu odbyło się Spotkanie Mikołajkowe. Hala sportowa nabrała świątecznego klimatu. Najmłodsi mieszkańcy naszej Gminy mogli przebierać w przygotowanych dla nich atrakcjach: świąteczne warsztaty, strojenie pierników oraz animacje świąteczne. Bardzo ważnym punktem był kiermasz ozdób i wypieków … stoły uginały się pod świątecznymi ozdobami, potrawami i przepysznymi ciastami. Na scenie wystąpili „najmłodsi artyści” naszej Gminy, których dumnie oklaskiwali rodzice. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się profesjonalna sesja zdjęciowa przygotowana filantropijnie przez panią Martę w przepięknym pokoju Św. Mikołaja. O godz. 16:00 na scenie najmłodsi obejrzeli przedstawienie pt. „ Mikołajowe poszukiwania” , po którym odbył się profesjonalny pokaz laserowy. Było to połączenie sztuki z technologią, dzięki której powstały niesamowite, wizualne efekty, które zapierały dech w piersiach. Ostatnim, ale bardzo emocjonującym punktem imprezy było losowanie, gdzie główna nagrodą był weekend w Spa w Jastrzębiej Górze.

Cały dochód ze świątecznej akcji ok. 7740 zł zostanie przeznaczony na zakup nowoczesnego wyposażenia do kącików zainteresowań dla młodzieży. Dziękujemy Darczyńcom, Rodzicom, Nauczycielom oraz wszystkim, którzy aktywnie zaangażowali się w nasze świąteczne spotkanie.

Mikołaj jest z nas dumny :)

 

Link do zdjęć na facebooku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktualności

Kontakt

kontakt Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipuszu

ul. Młyńska 12
83-424 Lipusz
Tel. (058) 687-45-77
e-mail:goksir@goksir.eu

Dyrektor:
Kamila Żywicka

Kalendarz imprez

Kalendarz imprez