Relacja ze Spotkania Mikołajkowego 2017

9 grudnia 2017 r na hali sportowej w Lipuszu odbyło się Spotkanie Mikołajkowe.
Hala sportowa nabrała  świątecznego klimatu.
Najmłodsi mieszkańcy naszej Gminy mogli przebierać w przygotowanych dla nich atrakcjach:
dmuchańce ,świąteczne warsztaty strojenia pierników, pisanie listu do Św. Mikołaja, malowanie gwiazd i figurek gipsowych.
Drugim bardzo ważnym punktem był kiermasz świąteczny. Przygotowane stoły uginały się pod świątecznymi ozdobami, potrawami i przepysznymi ciastami.
Na scenie wystąpili „najmłodsi artyści” naszej Gminy, których dumnie oklaskiwali rodzice. Podsumowaliśmy konkurs plastyczny pt „ Święty Mikołaj” oraz Konkurs Piosenki Mikołajkowej w  wykonaniu starszych klas.
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się profesjonalna sesja zdjęciowa przygotowana filantropijnie przez KODAK Express Ireneusz Hinc z Kościerzyny w przepięknym pokoju Św. Mikołaja.
O godz. 17:30 hala pogrążyła się w  ciemnościach, a na scenie pojawił się fluoroscencyjny Pan Kleks z  Teatru Pana O z jedynym w Polsce przedstawieniem UV.
Ostatnim, ale bardzo emocjonującym punktem imprezy było losowanie, gdzie główna nagrodą był weekend w Spa w Jastrzębiej Górze.
Cały dochód ze świątecznej akcji . ok. 8.452,40 zł zostanie przeznaczony na zakup wyposażenia do świetlicy w Zespole Szkół w Lipuszu.
Dziękujemy darczyńcom, Rodzicom, Nauczycielom, Seniorkom, panu Mirosławowi Rolbieckiemu oraz wszystkim, którzy aktywnie zaangażowali się w nasze świąteczne spotkanie.
Mikołaj jest z nas dumny :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Wiecej zdjęć w fotogalerii na facebooku

 

Film ze spotkania

Aktualności

Kontakt

kontakt Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipuszu

ul. Młyńska 12
83-424 Lipusz
Tel. (058) 687-45-77
e-mail:goksir@goksir.eu

Dyrektor:
Kamila Żywicka

Kalendarz imprez

Kalendarz imprez