Relacja z ferii zimowych 2020

W tym roku Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji przygotował szeroki wachlarz  zajęć i atrakcji feryjnych. Zaliczały się do nich: wyjazdy na Basen do Bytowa, do Kręgielni w Chojnicach, do Kina Remus na film „ Urwis" oraz
„Tajni i Fajni”.
Ponadto odbył się  konkurs plastyczny. Uczestnicy mieli do wyboru następujące tematy: „Jak wyobrażąsz sobie Lipusz za 30 lat" i "Moja Walentynka” oraz " Moje wymarzone ferie". Nie zabrakło występów artystycznych. W tym roku na naszej scenie pojawił się Teatr Krak- Art z Krakowa z przedstawieniem pt. „ Pipi Skarpetka” oraz iluzjonista Roman Roszyk.
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się zajęcia sportowe i turnieje. W tym roku tradycyjnie odbyły się Mistrzostwa gminy Lipusz w warcabach i szachach oraz turniej tenisa stołowego.
Stałym elementem ferii zimowych są turnieje  odbywające się na hali sportowej:  turnieje halowej  piłki nożnej dla dzieci i młodzieży, a także turnieje siatkarskie, które cieszą się ogromnym powodzeniem, ponieważ przyjeżdżają do nas zawodnicy z całego powiatu kościerskiego.
Podsumowując,  łącznie w atrakcjach wzięło udział ok. 800 osób ,z czego bardzo się cieszymy. Dziękujemy wszystkim za aktywny udział w ofercie programowej oraz dziękujemy za pomoc, tym którzy pomogli nam w realizacji feryjnych wydarzeń.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZDJĘCIA I RELACJE Z WYDARZEŃ:

Turniej duetów siatkarskich

Turniej trójek siatkarskich

Turniej mieszanych szóstek siatkarskich

Turniej mikstów siatkarskich

Turniej halowej piłki nożnej dla szkół średnich

Wyjazdy na basen do Bytowa

Wyjazdy na filmy pt. Urwis oraz Tajni i Fajni

Konkurs plastyczny

Aktualności

Kontakt

kontakt Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipuszu

ul. Młyńska 12
83-424 Lipusz
Tel. (058) 687-45-77
e-mail:goksir@goksir.eu

Dyrektor:
Hubert Grzenia

Kalendarz imprez

Kalendarz imprez