PRZEDSTAWIENIA TAETRALNE W PRZEDSZKOLU REMUSEK

W dniach 28.11.2018r.oraz 07.12.2018r,Gminny Ośrodek Kultury,Sportu i Rekreacji przygotował dla dzieci przedszkolnych atrakcje w postaci przedstawień teatralnych pt."Troskliwe Misie"oraz "Mikołajkowa Niespodzianka",które odbyły się w przedszkolu Remusek w Lipuszu

Opis przedstawień

 

Przedstawienie Troskliwe Misie-akcja bajki rozgrywa się w przepięknej, tęczowej krainie. Mieszkające tam misie posiadają magiczną moc – każdy inną. Główną bohaterką jest Misia Tulisia, która pragnie odkryć swoje przeznaczenie i wewnętrzną siłę aby pomagać innym. Aktorzy szybko nawiązali kontakt z najmłodszymi widzami i zachęcili ich do czynnego udziału w przedstawieniu. Dzieci wspólnie z bajkowymi postaciami śpiewały, tańczyły i chętnie wykonywały zadania, a co najważniejsze, miały okazję przekonać się, jak ważne jest niesienie pomocy innym.

 

 

Przedstawienie Mikołajkowa Niespodzianka-Mały chłopczyk o imieniu Mikołajek wyczekuje nadejścia Świąt Bożego Narodzenia i Mikołaja. Ale nie każdy lubi ten zimowy czas. Zła czarownica nigdy nie dostaje prezentów. Dlatego chce zepsuć święta innym. Na szczęście Śnieżynka pomoże Mikołajowi dotrzeć na czas, aby ten mógł każde dziecko obdarować upominkiem.

 

Zdjęcia Troskliwe Misie

Zdjęcia Mikołajkowa Niespodzianka

 

Troskliwe Misie

Aktualności

Kontakt

kontakt Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipuszu

ul. Młyńska 12
83-424 Lipusz
Tel. (058) 687-45-77
e-mail:goksir@goksir.eu

Dyrektor:
Kamila Żywicka

Kalendarz imprez

Kalendarz imprez