PODSUMOWANIE WAKACYJNEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ GP LIPUSZA 2019

30 sierpnia na orliku sportowym w Lipuszu odbył się ostatni turniej piłki nożnej z cyklu GP Lipusza 19’.Uczestniczyło w nim 7 zespołów,które zostały podzielone na dwie grupy.Po rywalizacji grupowej do półfinałów awansowały drużyny FC Tuszkowy i Autystiko-z grupy A,Michael Lipusz i Mamba-z grupy B.Po emocjonujących półfinałach(w obydwu o triumfie decydowały rzuty karne),w meczu o trzecie miejsce zmierzyli się Autystiko i FC Tuszkowy,lepsi okazali się Ci pierwsi zwyciężając po rzutach karnych.W finale natomiast Mamba pokonała Michael Lipusz-też po rzutach karnych.


W całym cyklu rozgrywek zostało sklasyfikowanych 8 drużyn,najlepszy okazał się Michael Lipusz ,za nimi uplasowała się drużyna Autystiko,a najniższe miejsce na podium zajęłą Mamba.

Najlepszym zawodnikiem całych rozgrywek wybrany został Kornel Groszkowski z drużyny Autystiko,natomiast najlepszym bramkarzem Tomasz Stoltmann z Michael Lipusz.

Najlepsze drużyny oraz zawodnicy otrzymali nagrody,które wręczał Wójt Gminy Lipusz Mirosław Ebertowski.

  Dziękujemy wszystkim drużynom za udział w rozgrywkach,jednocześnie zapraszając na turniej z      okazji Dożynek Gminno-Parafialnych,który odbędzie się 8 września o 15:00 na orliku sportowym w Lipuszu(zapisy 14:30).

 

ZDJĘCIA

 


Aktualności

Kontakt

kontakt Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipuszu

ul. Młyńska 12
83-424 Lipusz
Tel. (058) 687-45-77
e-mail:goksir@goksir.eu

Dyrektor:
Hubert Grzenia

Kalendarz imprez

Kalendarz imprez