PODSUMOWANIE AMATORSKIEJ LIGI ORLIKOWEJ EDYCJA WIOSNA 2019

14 czerwca 2019r.na orliku sportowym w Lipuszu odbyła się ostatnia kolejka II Edycji Amatorskiej Ligi Orlikowej.W lidze brało udział 7 drużyn.Mecze były rozgrywane w każde piątki. Liga trwała od 26 kwietnia, składała się z siedmiu kolejek ligowych, po trzy mecze w każdym dniu.

Zmagania wygrał zespół Michael Lipusz z dorobkiem kompletu zwycięstw,vice mistrzem ligi została drużyna Mamba,natomiast najniższe miejsce na podium zajęła drużyna AC Belżet.Warto dodać,iż o 3 miejscu decydowała mała tabela pomiędzy zainteresowanymi drużynami: AC Belżet-em,Dzikimi Piraniami-zajęli czwarte miejsce oraz zespołem pod nazwą Ja i Oni-5 miejsce.Na szóstym miejscu uplasował się zespół FC Pifko,który zapewnił to sobie w ostatnim meczu z drużyną Wesołków-którzy zamknęli stawkę.

Najlepszym strzelcem został Filip Modrzejewski z Michael Lipusz z dorobkiem 13 bramek,natomiast najlepszym bramkarzem został wybrany Tomasz Stoltman,również zawodnik drużyny Michael Lipusz.

Po zakończeniu rozgrywek odbyło się wręczenie nagród oraz wspólny poczęstunek dla wszystkich drużyn. Wszystkim zespołom dziękujemy za tak liczny udział w II Edycji Amatorskiej Ligi Orlikowej,jednocześnie zapraszając na kolejną edycję rozgrywek.

Ostateczną tabelę i wyniki można zobaczyć poniżej,w załączniku przedstawiamy również zdjęcia z ostatniej kolejki oraz zakończenia rozgrywek.


zdjęcia

 


Aktualności

Kontakt

kontakt Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipuszu

ul. Młyńska 12
83-424 Lipusz
Tel. (058) 687-45-77
e-mail:goksir@goksir.eu

Dyrektor:
Hubert Grzenia

Kalendarz imprez

Kalendarz imprez