OSTATNI TURNIEJ SIATKÓWKI PLAŻOWEJ Z CYKLU GP LIPUSZA '19

22 sierpnia odbył się ostatni turniej siatkówki plażowej z cyklu GP Lipusza ’19,w którym wzięło udział 10 par.Zostali oni podzieleni na dwie grupy-nad jeziorem oraz na boisku orlik.Po emocjonującej rywalizacji w grupie do półfinałów awansowali Natalia Kostka i Mateusz Gołuński oraz Zosia Gliszczyńska i Seweryn Pobłocki-z grupy A,Leszek Zblewski i Paweł Zblewski oraz Patryk Bruchmann i Szymon Kulas-z grupy B.W finale zmierzyli się Leszek i Paweł oraz Patryk i Szymon,lepsi okazali się Ci pierwsi wygrywając stosunkiem 2:0,natomiast w meczu o trzecie miejsce zmierzyli się Natalia i Mateusz oraz Zosia z Sewerynem,mecz zakończył się wynikiem 21:19.

W ogólnej klasyfikacji zwyciężyli Patryk Bruchmann i Szymon Kulas,na drugim miejscu uplasowali się Leszek i Paweł Zblewscy,natomiast najniższe miejsce na podium zajęli Natalia Kostka i Mateusz Gołuński.Łącznie w całym turnieju uczestniczyło 20 par.Najlepsi zawodnicy całego cyklu otrzymali nagrody z rąk Pana Wójta Gminy Lipusz Mirosława Ebertowskiego.

Dziękujemy za tak liczną frekwencję w całym turnieju,już teraz zapraszając na turniej o Puchar Wójta Gminy Lipusz,który odbędzie się 8 września na stadionie sportowym w Lipuszu o godzinie 15:00(zapisy 14:30)

Przedstawiamy zdjęcia oraz wyniki z ostatniego turnieju.