Aplikacja BLISKO - Bezpłatny mobilny system powiadamiania i ostrzegania

WÓJT GMINY LIPUSZ ZAPRASZA DO KORZYSTANIA Z BEZPŁATNEGO MOBILNEGO SYSTEMU POWIADAMIANA I OSTRZEGANIA.

 

         Z myślą o polepszeniu komunikacji z mieszkańcami naszej gminy Urząd Gminy w Lipuszu dołączył do mobilnej komunikacji z mieszkańcami pn. BLISKO. Wystarczy pobrać na smartfona BEZPŁATNĄ aplikację BLISKO i wybrać w wyszukiwarce miejscowość – Lipusz. Aplikację można pobierać ze sklepów internetowych z aplikacjami typu Google Play, App Store i Windows Store a także poprzez stronę internetową https://www.sisms.pl/rejestracja/nadawca/06ac5c73/Gmina-Lipusz. Pobrana aplikacja umożliwi dostęp do wiadomości przesyłanych przez Urząd Gminy w Lipuszu oraz GOKSiR. Po ściągnięciu aplikacji będą Państwo otrzymywali  powiadamia o nadejściu wiadomości nadesłanej w formie SMS.

Poprzez aplikacje będziemy informować Państwa m.in. o:

- aktualnych sprawach dotyczących mieszkańców
- zagrożeniach i niebezpieczeństwach
- terminach opłat i podatków lokalnych
- imprezach kulturowych i sportowych
- innych ważnych wydarzeniach z terenu naszej gminy

Istnieje również możliwość otrzymywania SMS- ów rejestrując się przez formularz on-line  https://www.sisms.pl/rejestracja/formularz/06ac5c73/krok-1

Aktualności

Kontakt

kontakt Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Lipuszu

ul. Młyńska 12
83-424 Lipusz
Tel. (058) 687-45-77
e-mail:goksir@goksir.eu

Dyrektor:
Kamila Żywicka

Kalendarz imprez

Kalendarz imprez